0539 429 07 44 Tüm Araçlarımız

Kurumsal

Across Rent A Car  "Daima yüksek müşteri memnuniyeti yaratma" misyonu ile Günlük Araç Kiralama sektörüne adımını atmıştır.
 
Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile keyifli sürüşler vadeden Across Rent A Car'ın, araç filosunda yer alan SUV C5 Aircross, Volkswagen Passat, Ford Focus, Honda Cıvıc, Skoda Karoq ve Seat Arona gibi araçlarla farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına en doğru çözümü üretmektedir.
 
Tüm araç filosu antibakteriyel temizlik sağlayan Nano Gümüş İyon bakteri temizliği uygulayan Across Malatya Rent A Car, ayrıca müşterilerine Mobil Wi-Fi ve çocuk koltuğu gibi seyahatleri daha keyifli kılan farklı hizmetleri de sunmaktadır.
 

Hakkımızda 

Araç kiralama olarak vermekte olduğumuz hizmet kapsamında Malatya rent a car firmamız çeşitli araç filosu ile sizlere hizmet sunar. Firma olarak kişilerin talepleri doğrultusunda günlük, aylık ya da yıllık olarak araç kiralamaktayız. Bu aşamada sizlere daha iyi hizmet vermek açısından araçların tüm bakım ve kontrollerini yapıp araçları bu şekilde kişilere teslim etmekteyiz. 

Vizyonumuz

Firma olarak ilk hedefimiz kişilerin memnuniyeti ve araç kiralama konusunda bizlere güvenmesidir. Yaptığımız işte en önemli konulardan biri olan araçlarımız ve kişilerin can güvenliğini sağlamaktadır. Çünkü kiralanan araçların herhangi bir arsıza ya da problem çıkarmaması adına en iyi şekilde kiralama işlemini gerçekleştirmek önemlidir. Bu nedenle araç bakımı konusunda tüm kontrollere dikkat edilir. 

Misyonumuz 

Kişiler istedikleri zaman ve istedikleri süre boyunca firmamız ile anlaşarak araç kiralayabilir. En uygun fiyattan en konforlu hizmetlere kadar dilediğiniz aracı kiralamanız mümkündür. Bu yüzden Malatya rent a car nasıl çalışır? Konusunda kişilere yönelik olan ve daha çok avantaj sağlayan fiyatlandırma ve hizmetlerimiz bulunur. 

Faaliyet olarak araç kiralama sektöründe kişilerin nasıl araçlara ihtiyacı varsa o araçlar temin edilir. Eğer yola çıkacak kişiler bir aileyse daha çok aile boyu olan araçlar, tek kişilikse daha minimal olan araçlar hizmetinize sunulur. Burada önemli olan kişilerin tam olarak amacına hizmet etmek ve yolculuklarını kolaylaştırmaktır. 

Hemen herkese hizmet vermekte ve müşteriler arasında farklar ya da hizmet arasında değişiklik olmaması adına adil şekilde kurumsal firma olarak çalışmaktayız. Kişilerin beklentilerine göre araç sunmak, yeteri kadar büyük ya da küçük araçları onlara göre belirlemek en önemli misyonumuzdur. Kurumsallığın sağlanması noktasında faaliyetlerimiz ve hizmet kapsamında sunulan tüm durumlarımız kişilere yönelik olur. 

Araç Filomuz 

Firma olarak kişilere sunduğumuz ve herkesin beklentisini karşılamak adına oluşturduğumuz geniş araç filomuz bulunur. Bu sayede isteyen ve dileyen herkese hizmet verilmesi mümkün olur. Geniş aileler, arkadaş grupları, çiftler ya da tek başına yolculuk yapmak isteyenler bizlerde istedikleri aracı bulabilir. İhtiyaçlar belirlenerek buna göre oluşturulan araç filosu konusunda hem  her nitelikte araca firmamızdan ulaşabilirsiniz. Malatya rent a car kimlere hizmet verir? Konusunda geniş yelpazede müşteri potansiyeli vardır. Bu nedenle isteyen herkese araç kiralama hizmetimiz bulunur. 

Araçların kalitesi, modeli ve boyutları çeşitli şekilde bulunabildiği için birbirinden farklıdır. Bundan dolayı tüm müşteri potansiyeline ve isteğine yanıt verebilmekteyiz. Araçların çeşitli ve farklı niteliklerde olması insanların firmayı tercih etmesindeki en büyük etken olur. Herkesin istediği ve beklediği hizmeti kurumsal olan firmamızdan alması sağlanır.